•  
  • CZ
  •  

hSpolečnost SAFETY 112 SE se specializuje na oblast inovativní a ekologické aplikované chemie, civilní a průmyslové bezpečnosti a bezpečnosti v protipožární oblasti.

Zaměřujeme se na výzkum, výrobu a prodej protipožárních a bezpečnostních technologií a výrobků, včetně poskytování služeb v této oblasti. Jsme inovativní a přenášíme poznatky z vývoje do praxe. Díky tomu se kromě běžně používaných a léty osvědčených protipožárních a bezpečnostních technologií můžeme pochlubit také jedinečnými patentovanými technologiemi, které nikdo jiný nenabízí. Naše produkty se vyznačují mimořádně vysokou účinností a zároveň splňují nejpřísnější ekologické požadavky.

Společnost SAFETY 112 SE má za cíl pomoci svým zákazníkům s celkovým řešením protipožárních systémů a zabezpečení. Provedeme vstupní analýzu, zpracujeme projekt, navrhneme optimální protipožární a bezpečnostní řešení a zároveň zajistíme kompletní realizaci s použitím špičkových technologií.

Mezi naše klienty patří společnosti a státní organizace, které mají nejvyšší požadavky na bezpečnost jako rafinerie, elektrárny nebo letiště. Naše řešení jsou dokonale odzkoušená v praxi a funkční za všech okolností

Každý obor se vyvíjí a to, co bylo dostačující a zároveň standardem před několika lety, může být dnes již nevyhovující. Vždy dbáme na to, abychom v protipožárních technologiích nabízeli nejúčinnější dostupné prostředky.

Na vývoji nových technologií spolupracujeme s předními světovými odborníky a renomovanými firmami. Výsledkem našeho snažení jsou poznatky, které do oboru bezpečnostních, protipožárních a hasebních systému přinášejí nové výrobky a řešení s vysokou efektivitou.

css.php